// CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzęt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocławskiej firmy EXTREME CAR AUDIO
 
NEWS
UWAGA WYDARZENIE !!! - NASZ SMART NA STRONIE ŚWIATOWEJ JBL.COM !!!

Miło nam poinformować o KOLOSALNYM DLA NAS WYDARZENIU mającym także akspekt MIĘDZYNARODOWY! Przygotowany przez nas dla JBL Polska samochód demo SMART został zaprezentowany JAKO WYDARZENIE (!!!) na ŚWIATOWEJ stronie głównej firmy JBL!!! Pod adresem śwatowym www.jbl.com/car/ znajdziecie zdjęcie z naszym Smartem prowdzące do całej strony poświęconej tej instalacji !!!


Po raz pierwszy samochód z Polski został tak wyróżniony na tle wielu innych democarów z całego świata! Jest to dla nas niesamowita nobilitacja - nasza praca została bowiem nie tylko dostrzeżona, ale również ZDECYDOWANIE wyróżniona na tak wymagającym rynku jak amerykański! Samochód został bowiem pokazany nie tyle w dziale instalacje, ale NA STRONIE GŁÓWNEJ! Prezentacja posiada również własną galerię zdjęć i film pokazujący auto podczas instalacji w naszej firmie! Jest to dla nas niewątpliwy SUKCES, z którego jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że tą informacją możemy podzielić się również z Wami!

Poniżej e-mail jaki otrzymaliśmy w postaci "forwardu" od Dyrektora Marki w koncernie Harman Consumer Group:


Sent: Thursday, February 24, 2005 8:52 PM
Subject: JBL Poland SMART Car Premier

Greetings,
 
Bozena Kozlowska and the team at JBL Poland have created a true one of a kind show vehicle. This project took many hours to complete and required a great deal of ingenuity.  This incredible project is making its debut on the JBL website at http://www.jbl.com/car/  . There you will find photographs, streaming video, a system diagram and much more. Please join the mobile team in congratulating JBL Poland on their vision. Be sure to check it out.
 
 
All the best,
 
Christopher M. Dragon
Director of Brand Marketing
Harman Consumer Group
Mobile Systems
 

 
Zapraszamy na www.jbl.com/car/ - zdjęcia strony z serwera JBL.COM poniżej.
 

 
 
Extreme Car Audio, ul. Księgarska 22a, Wrocław, tel. 71 352 79 72 | design & engine interexe 2010