// CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzęt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocławskiej firmy EXTREME CAR AUDIO
 
NEWS
Nasze nowe auta demonstracyjne.

Zapraszamy na odsłuchy naszych nowych aut demonstracyjnych - Hondy Civic Si Coupe oraz PT Cruisera. Oba auta są dostępne w naszej firmie prawie codziennie więc nie trzeba się specjalnie umawiać :) Bardzo ciekawi jesteśmy Waszych opinii! Zapraszamy!

Galeria zdjęć z zabudowy wykonanej w Hondzie dostępna jest już w REALIZACJACH - wystarczy klinkąć obrazek by się tam przenieść! Zapraszamy!


Zapraszamy na odsłuchy naszych nowych aut demonstracyjnych! Honda Civic Si Coupe wyposażena jest w stację medialną JVC AVX7001 + kompletne nagłośnienie JBL Pro Power. Chrysler PT Cruiser wyposażony jest w radioodtwarzacz JVC AVX2 + kombajn MRD900 oraz kompletne nagłośnienie Infinity (jak na demo niedrogi zestaw ~ 4000zł!). System w Hondzie zorientowany jest na dynamicznego odbiorcę lubiącego zdecydowane granie z wyraźnie podkreślonym basem, natiomast zestaw w PT Cruiserze to system o neutralnym zabarwieniu (może nawet z aspiracjami audiofilskimi) klasowo odpowiadajacy średniemu zestawowi jaki najczęściej instalujemy w autach naszych klientów! Mając do dyspozycji takie dwa auta demonstracyjne różniące się też sposobem zabudowy sprzętu (Honda pokazowo, PT Cruiser dyskretnie!) możemy w łatwy sposób odczytać potrzeby naszych klientów i dobrać oraz wykonać dla nich zestaw idealnie dopasowany do ich preferencji i oczekiwań!!! Zapraszamy na odsłuchy!

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii - mamy nadzieję, że nasze auta złamią stereotypy i mile Was zaskoczą! Do zobaczenia!

P.S. Weźcie swoje ulubione płyty! :)

Extreme Car Audio, ul. Księgarska 22a, Wrocław, tel. 71 352 79 72 | design & engine interexe 2010