// CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzęt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocławskiej firmy EXTREME CAR AUDIO
 
NEWS
UWAGA !!! NIEZWYKŁE WYDARZENIE !!! ........... NA FALI - nasza Honda w CAR & HiFi !!!

Mamy ogromną przyjemność poinformować o niezwykłym i bardzo dla nas prestiżowym wydarzeniu! W najnowszym wydaniu renomowanego niemieckiego magazynu Car & HiFi znajdziecie artykuł o naszej Hondzie Civic Si Coupe oraz krótką historię naszej firmy!!!


NA FALI - NASZA HONDA W NIEMIECKIM MAGAZYNIE CAR & HiFi !!!

Nasza Honda zrobiła spore wrażenie w Europie - jej zdjęcia dotarły do redakcji renomowanego niemieckiego magazynu CAR & HiFi. Na ich zaproszenie udaliśmy się do Duisburga celem wykonania sesji zdjęciowej i odsłuchu auta do artykułu, który miał ukazać się we wrześniowym wydaniu tego branżowego dwumiesięcznika. Efekt naszej wyprawy "zlądował" właśnie na naszym biurku i możecie wstępnie zapoznać się z nim oglądając szybko "strzelone" zdjęcia.  To dla nas wielka nobilitacja potwierdzająca naszą pozycję na polskim rynku car audio i dająca szansę na ponowne zaistnienie na europejskiej scenie! Doceniają nas bowiem nie tylko redaktorzy, znawcy, miłośnicy car audio i klienci tu w Polsce, ale ponownie zauważają nas także za granicą naszego kraju! Móc zaprezentować wykonane przez siebie auto w zachodniej prasie to jedno z naszych marzeń od czasu jak tylko założyliśmy naszą firmę! Nasza radość i duma jest tym większa, że zarówno sam 3.5 stronicowy artykuł jak i ocena naszego auta wypadła nad wyraz pomyślnie. Jeśli mnie pamięć nie myli jest to PIERWSZE auto z Polski, które zostało zaprezentowane na łamach niemieckiego CAR & HiFi!!! Sprawa dla nas NIEZWYKLE PRESTIŻOWA - cieszymy się więc jak dzieci dlatego na razie tylko na szybko zamieszczamy ten krótki komentarz i zdjęcia. Wkrótce więcej informacji w tym pełne tłumaczenie tekstu!

Przypominamy, że w Niemczech najwyższą notą (oceną) jest 1       ( 1+ to dodatkowe wyróżnienie!), a najniższą 5 !!! :)))

W rankingu nagłośnionych samochodów zajęliśmy I MIEJSCE w OBERKLASSE (klasie wyższej), a pod względem samego dźwięku bylibyśmy nawet na III miejscu w SPITZENKLASSE (klasie szczytowej) !!!

Extreme Car Audio, ul. Księgarska 22a, Wrocław, tel. 71 352 79 72 | design & engine interexe 2010