// CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzęt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocławskiej firmy EXTREME CAR AUDIO
 
NEWS
Extreme Car Audio w TVN Automaniak Max !!! Part 2

Wspólnie z Telewizją TVN TURBO mamy przyjemnośc zaprosic Was do oglądania nowej edycji programu AutoManiak Max. Tym razem będziemy wspólnie z AG Tuning, Tomsonem i Java Car Design "pimpować" niemieckiego klasyka - VW Golfa I Cabrio. Samochód ten po zakończeniu kompleksowych przeróbek bedzie nagrodą w wakacyjnym konkursie telewizji TVN!!! Zagraj o GOLFA! Kliknij WIĘCEJ!


Wspólnie z firmami AGT Tuning (tuning optyczny), Tomson (tuning mechaniczny) oraz Java Car Design (skóra) w drugiej edycji konkursu programu Automaniak Max będziemy zmieniać oblicze niemieckiego klasyka - VW Golfa I Cabrio (!) . Nasza firma po sukcesie pierwszej edycji konkursu, w którym tuningowaliśmy Hondę Civic V Gen (na dole sporo informajci na ten temat!) ponownie została wybrana do wykonania kompleksowego nagłośnienia w konkursowym aucie. Ponowni wraz z prowadzącym Maćkiem Wisławskim pokażemy Wam jak powstaje nagłośnienie od początku do końca całej realizacji - tym razem będzie zdecydowanie więcej odcinków, a tym samym zdecydowanie więcej do zobaczenia! Będziecie więc z nami niejako "live" towarzysząc nam przy pracy nad Golfem! Niezwykłą atrakcją drugiej edycji programu AutoManiak Max będzie ponowna możliwość WYGRANIA w/w Golfa I Cabrio w wakacyjnym konkursie telewizji TVN!!! Zapraszamy do oglądania Automaniaka!!!

Więcej informacji na stronie

Tak wygląda auto, które będziemy "pimpować"

A tak prawdopodobnie będzie wyglądać ... ES LEBT CULT STYLE! :)

 

=> 08/05/07 UWAGA!!! ODC.6 PIERWSZY Z NAMI / WYBIERAMY SPRZĘT do zobaczenia na razie TU - aktualnie w tym tygodniu w TVN TURBO!

 ... POPRZEDNIA EDYCJA KONKURSU AUTOMANIAK MAX

=> 2006.11.13 Automaniakalna HONDA CIVIC trafiła już do nas i ostro zabraliśmy się do pracy:

=> 2006.11.25 PREMIERA! Za nami już pierwszy odcinek serii, w którym prezentowane są zmiany Hondy dotyczące instalacji car audio.

PIERWSZY ODCINEK AUTOMANIAK MAX DO ŚCIĄGNIĘCIA !!!

Pierwszy odcinek Automaniak Max do ściągnięcia wielkość pliku 106MB

oczywiście jest to fragment programu zaraz przed i odrobinę po części z naszym udziałem ...

=> 2006.11.30 Skończyliśmy projekt!!! Instalacja wyszła - tak sądzimy - na prawdę bardzo medialnie i gra na na prawdę wysokim poziomie!

=> 2006.12.01 W galerii REALIZACJE pojawił się reportaż zdjęciowy zbiorczy z 3 dni, podczas których nagrywaliśmy kolejne odcniki o modyfikacjach Hondy! Zapraszamy do oglądania! ... KLIKNIJ TUTAJ

=> 2006.12.02 Dzisiaj w programie głównym telewizji TVN miał swą premierę drugi odcinek serii, w którym prezentowane są zmiany Hondy dotyczące instalacji car audio.

DRUGI ODCINEK AUTOMANIAK MAX DO ŚCIĄGNIĘCIA !!!

Drugi odcinek Automaniak Max do ściągnięcia wielkość pliku 38MB

oczywiście ponownie jest to fragment programu z naszym udziałem ...

=> 2006.12.09 Dzisiaj w programie głównym telewizji TVN miał swą premierę trzeci - końcowy odcinek serii, w którym zaprezentowany został efekt końcowy prac jakie przeprowadziliśmy w Hondzie. Mamy nadzieję, że gotowa zabudowa będzie się Wam podobała! Mieliśmy w tym programie wybitne towarzystwo! Testowany był Mercedes E63 AMG, a gościem Martyny był ... no właśnie - zobaczcie sami! :)

TRZECI ODCINEK AUTOMANIAK MAX DO ŚCIĄGNIĘCIA !!!

Trzeci odcinek Automaniak Max do ściągnięcia wielkość pliku 55MB

oczywiście jak i dwa pierwsze jest to fragment programu z naszym udziałem ...

=> 2006.12.11 Poznaj szczegóły zabudowy A/V w konkursowej Hondzie Civic!!! Uruchomiliśmy już galerię ze zdjeciami w naszych realizacjach! Klinkij tu http://www.extremecaraudio.pl/archiwum.php?idkat=1

Extreme Car Audio, ul. Księgarska 22a, Wrocław, tel. 71 352 79 72 | design & engine interexe 2010