// CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzęt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocławskiej firmy EXTREME CAR AUDIO
 
NEWS
JBL 660GTi europejskimi GŁOŚNIKAMI ROKU!

Nie mogło być inaczej! JBL C660 GTi zostały wybrane przez prestiżowe stowarzyszenie EISA najlepszymi samochodowymi GŁOŚNIKAMI ROKU !!! Jurorzy docenili nie tylko nowatorskie rozwiązania technologiczne, ale przede wszystkim absolutnie najwyższej próby brzmienie tego Hi-ENDowego zestawu! Po więcej informacji kliknij WIĘCEJ! :)


Kto stworzył najlepszy samochodowy zestaw głośnikowy sezonu 2007-2008? Oczywiście JBL !!! Z dumą informujemy, że high-endowy zestaw głośnikowy JBL C 660 GTi został wyróżniony prestiżową nagrodą EISA (European Imaging and Sound Association) w kategorii Eeuropejski Samochodowy Zestaw Głośnikowy 2007-2008!.

EISA to organizacja działająca już od ponad 20 lat. Obecnie zrzesza ona 50 członków, którymi są europejskie miesięczniki z branży audio, kina domowego, video, foto i samochodowej elektroniki użytkowej. Polska reprezentowana jest w EISA przez pisma Audio, Video-Mix oraz Foto Kurier. Co roku w czerwcu EISA wybiera wybitne urządzenia z wyżej wymienionych dziedzin. Po burzliwej zwykle debacie i wymianie argumentów następuje głosowanie, w wyniku którego wyłaniani są absolutni zwycięzcy. EISA nie przyznaje drugich miejsc - tutaj jest się albo zwycięzcą, albo przegranym!

Więcej informacji o nagrodzie EISA tu http://www.eisa-awards.eu/2007/node/731

Tegoroczny zwycięzca w dziedzinie głośników samochodowych, JBL 660 GTi, jest już dostępny w najlepszych polskich sklepach w cenie 5699 zł.

Extreme Car Audio, ul. Księgarska 22a, Wrocław, tel. 71 352 79 72 | design & engine interexe 2010